Tá láska z príbehov

OSTANE TO MEDZI SNAMI. Často dostávam otázky na to, o čom je tento text. Moja odpoveď je vždy: ,,Čo ti napadlo ako prvé, to je to správne pre teba. ‘’

Niet správnej odpovede, ale rada sa s vami podelím o to, čo znamená pre mňa. OSTANE TO MEDZI SNAMI je o láske medzi dvoma ľuďmi, ktorých cesta sa v živote rozdelila, no dušou sú večne spojení. V duchovnom svete sa im často dáva názov ,,karmický partner’’ alebo ,,dvojplameň’’. Tento vzťah je i napriek svojej (často negatívnej ) intenzite posvätný a preto si ho v sebe nesieme celý život. A ešte mnoho ďalších. To je tá láska z príbehov, čo v srdci zobúdza všetky múzy, kreativitu, vášeň, zmyselnosť, no ako rýchlo prišla, tak aj rýchlo odíde. Ako víchor, ktorý k tebe má prísť, rozfúka ti všetko, čo si si celý život po kúskoch skladal, a potom odíde. A ty v tom bordeli a obrovskej bolesti sám stojíš a nevieš, či to prežiješ. Ale ty to prežiješ a znovu sa narodíš ako nový človek. Objavíš to, kým si; čo miluješ; čo chceš robiť; kam chceš kráčať; zoškrabeš zo seba všetky zbytočnosti, lebo v bolesti a v trápení nie je čas na masky. Tie idú všetky dole a pod nimi sa musíš znova objaviť a zamilovať sa do svojho skutočného ,,Ja’’, ktorým si vždy bol.

A čo sa deje s tým tvojím dvojplameňom, ktorý bude mať navždy miesto v tvojom srdci? Ten je niekde tam za horami, za dolami….v tichosti ďalej žije, v tichosti ťa večne miluje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.